Životní pojištění - osobní pojištění

Je sociálním programem, který v sobě zahrnuje jak spoření, tak i životní pojištění. Poradci Vám poradí, který produkt životního pojištění je schopný Vám zajistit nejvýhodnější jistoty rodiny.

Životní pojištění a spoření

Životní pojištění je jedním z nejdůležitějších sociálních programů, jelikož zahrnuje jak samotné pojištění, ale také zhodnocení peněz a odpočet daňových úlev.

Dynamický účet pro svobodné

V případě, že jste svobodní, je vhodné založit dynamický účet, kde máte jistotu velkého zisku do budoucna.

Zabezpečení rodiny

Na trhu je celá řade životních pojištění, a proto je možné si vybrat z velké škály pojistných programů partnerů s dlouhou tradicí a s výhodnými benefity.

Výplata pojištění pojišťovnou

Pojišťovna je povinna vyplatit v případě smrti klienta jak pojistnou částku pro případ smrti, tak kapitálovou hodnotu životního pojištění. Finanční poradce Vám před uzavření smlouvy orientačně stanoví, jakou bude mít kapitálovou hodnotu Vaše životní pojištění na konci pojistné doby.

Životní pojištění – osobní pojištění

Proč pojistit hlavně sebe a poté svoji rodinu? Mnoho rodin na počátku uvažuje, zda budou chtít životní pojištění, ale obvykle se rozhodnou až se někomu v okolí (či hůře - ve své rodině) stane nějaké neštěstí. Právě životní pojištění vzniklo na základě potřeby osobní ochrany, čímž zároveň zajišťujete svoji rodinu před nečekanou tragédií. Tragédie mohou negativně ovlivnit Váš osobní a rodinný života životní pojištění pomáhá tyto tragické následky mírnit. Poradce Vám poradí v otázkách o rozložení peněž pro životní pojištění.

Životní pojištění – ochrana před neschopností platit úvěr

Uvažujete o půjčce ze stavebního spoření a nemáte naspořeno na jeden rok dopředu?

Životní pojištění – poradenství

Stalo se Vám, že někdo nebyl schopen přesně vysvětlit, jak funguje a na jaké bázi je postaveno životní pojištění?

Kvalitní poradci splňují požadavky zkoušek u ČNB a jsou odborně vyškoleni pro jednotlivé finanční produkty. Na finančním trhu není jenom jeden produkt, ale rovnou desítky životních pojištění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4735 (zivotni-pojisteni.eu#148)


Přidat komentář