Proč si sjednat životní pojištění

Životní pojištění je zárukou pro plnění Vámi sjednaných závazků a realizovaných snů. Společně s poradcem si můžete nastavit výnosnost investice podle vztahu k investičnímu riziku.

Lidé oceňují kvalitu kupovaných produktů s možností individuálních úprav.

Nadstandardní pokrytí rizik

Životní pojištění lze sjednat v širokém spektru kombinací s možností investičního, rizikového nebo kapitálového životního pojištění. Poradci dbají o maximální pokrytí rizik, které mohou ve Vašem životě nastat.

Proč si sjednat životní pojištění

Životní pojištění je zárukou pro plnění Vámi sjednaných závazků a realizovaných snů. Společně s poradcem si můžete nastavit výnosnost investice podle vztahu k investičnímu riziku.

Životní pojištění a možnosti jeho změny

Rozsah a obsah pojištění lze přizpůsobit Vaší aktuální životní situaci.

Pro koho je vhodné životní pojištění

Životní pojištění uzavřené poradce je vhodné pro každého kdo ocení vysokou kvalitu nabízených pojištění. Pojistit by se měl každý kdo je živitel rodiny a na jehož příjmu jsou závislí další rodinní příslušníci. Životní pojištění by měl uzavřít také ten kdo chce zajistit své milé a blízké pro případ své smrti.

Životní pojištění – krytí rizika i finanční rezerva

Životní pojištění je také výborný produkt ke krytí rizik a tvorbě finanční rezervy. Poradce Vám vysvětlí také veškeré náležitosti potřebné pro úsporu na daních.

Minimum a maximum garantované částky

Poradce Vám poradí při uzavírání životního pojištění tak, aby bylo dosaženo maximální výše garantované pojistné částky, která bude vyplacena v případě úmrtí. Určíte si libovolnou pojistnou částku pro případ úmrtí ve stanoveném rozpětí. Výběr pojistné částky Vám umožňuje rozhodnout o poměru mezi pojištěním a investicí. Rozhodnete-li se pro vysokou garantovanou pojistnou částku, bude velká část splátek určena na zabezpečení životního pojištění. Zvolíte-li naopak nižší garantovanou pojistnou částku, zvýšíte tím investiční charakter uzavřeného pojištění.

Investiční životní pojištění

Částka vyplacená na konci trvání pojištění bude navýšena o veškeré zisky z investic. Rozsah pojistné ochrany můžete rozšířit sjednáním připojištění. Při dodržení zákonem stanovených podmínek můžete s Investičním životním pojištěním ušetřit na daních.

Kapitálové životní pojištění

Kapitálové životní pojištění v sobě kombinuje pojistnou ochranu a vytváření úspor. Během celé doby trvání životního pojištění jste pojištěni proti riziku nešťastné události a současně spoříte. Kapitálové životní pojištění je jedním ze základních typů životního pojištění a také jedním z nejčastěji využívaných pojištění.

Životní pojištění a úspora na daních

Životní pojištění zajišťuje zhodnocení vlastních úspor a dále také nabízí úsporu na daních, které mohou dosáhnout až 12 000,-Kč ročně.

Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění

Zaměstnavatelé, kteří ještě nepřispívají na životní pojištění se mohou obrátit na specialisty pro životní pojištění.

Životní pojištění záruka hypotéky

Životní pojištění je nezbytností v případě, když si pořizujete hypotéku a bezpečím Vaší rodiny, když si půjčujete větší částku peněz.

Životní pojištění

S výběrem nejvhodnější varianty Vám pomůže poradce. Uzavřete svoje životní pojištění prostřednictvím specialisty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4744 (zivotni-pojisteni.eu#258)


Přidat komentář