Životní pojištění - vaše pojistka

Životní pojištění je druh finančního produktu, obdoba dlouhodobého spoření s výnosem, které navíc kryje rizika, které jsou spojená s případným zraněním nebo úmrtím. Rodina je v případě neštěstí zajištěná například pro splácení závazků.

Životní pojištění - nutné zajištění úvěru

Poradce zprostředkuje životní pojištění také v případech, kdy je tento druh pojištění vyžadován bankou jako součást požadavků pro poskytnutí úvěru. Životní pojištění snižuje riziko zadlužení rodiny v případě Vaší smrti.Pojištění

Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění je zaměřeno na dosažení vyšších výnosů než při klasickému typu pojištění. Investiční životní pojištění je zároveň pojištěním i spořením. Tento typ pojištění je daňově uznatelný jako náklad.

Kapitálové životní pojištění

Kapitálové životní pojištění je jedním ze základních typů životního pojištění a také jedním z nejčastěji využívaných pojištění. Kapitálové životní pojištění je příbuzné pojištění životního pojištění.

Rizikové životní pojištění

Rizikové životní pojištění neobsahuje možnost spoření a není zde vytvářen kapitál. Rizikové životní pojištění je pojištění zaměřené především na podstatu samotného Financepojištění. V případě Vašeho zájmu o uzavření některého pojištění se obraťte na poradce.

Životní pojištění a zhodnocení úspor

Životní pojištění zajišťuje zhodnocení vlastních úspor a dále také nabízí úsporu na daních, které mohou dosáhnout až 12 000,-Kč ročně.

Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění

Na Vaše životní připojištění Vám může přispívat také Váš zaměstnavatel. V lepších společnostech je už dnes zvykem a benefitním standardem péče o své zaměstnance, že zaměstnavatel přispívá svým zaměstnanců na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

  • Zaměstnavatelé, kteří ještě nepřispívají na životní pojištění se mohou obrátit na specialisty pro životní pojištění.

Životní pojištění a hypotéka

Životní pojištění je nezbytností v případě, když si pořizujete hypotéku a bezpečím Vaší rodiny, když si půjčujete větší částku peněz.

Ručení životní pojištěním

Životním pojištěním můžete ručit za půjčky řádově ve výši stovek tisíc korun.

Životní pojištění

V České republice je životní pojištění nabízené přibližně čtyřiceti pojišťovnami v základních i rozšířených variantách. Hlavním rozdílem jednotlivých pojištění je rozsah krytí pojistných rizik. U rozšířených životních pojištění můžete využít také další připojištění a řadu dalších výhod. Vzhledem k tomu, že každému vyhovuje něco jiného, je vhodné pojištění věnovat péči. S výběrem nejvhodnější varianty Vám pomůže poradce. Uzavřete svoje životní pojištění prostřednictvím poradce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4711 (zivotni-pojisteni.eu#298)


Přidat komentář